Szymek po przerwie poszedł do szkoły

Szymek wraca do szkoły.

Mój syn po raz pierwszy od pięć i pół miesiąca poszedł do szkoły. Co prawda tylko na dwie godziny, ale wkrótce powinien uczyć się w pełnym wymiarze. Czekamy na pismo z Centrum Zdrowia Dziecka, potwierdzające, że może uczyć się w szkole.

Szymek nie mógł się doczekać. Bardzo tęsknił za szkołą i kolegami. Zastanawiam się tylko, jak będą go traktować dzieci i dorośli, i jak będzie radził sobie z tym emocjonalnie (z powodu leczenia wygląda inaczej, ma też dwie duże blizny po zabiegu i operacji na neurochirurgii).

Mój syn czuje się dobrze. Częściowo zaczynają odrastać mu włosy, które wypadły po leczeniu chemią i naświetlaniach. Dorota umyła mu też delikatnie po raz pierwszy od 7 tygodni głowę.

Wierzymy, że teraz wszystko jakoś się ułoży.

Jedna odpowiedź do “Szymek po przerwie poszedł do szkoły”

  1. Witam Was po dłuższej przerwie. Nie było mnie i nie mogłam śledzić postępów Szymonka, bo nie miałam dostępu do neta, ale już jestem. Bardzo się cieszę, że Szymon pójdzie do szkoły. Na pewno będzie wszystko dobrze. Pan jest Wielki, doświadczyłam tego całkiem niedawno i wiem, że co Pan zaczyna to dokańcza i wyrównuje nasze drogi przed Nim. Bądźcie pełni myśli chrystusowych. Zostańcie z Panem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *