Piątek, 29.06.12, godz. 22:14

Dzisiaj Szymon dostał świadectwo ukończenia 2 klasy, co prawda zaocznie, bo nie chciał iść po odbiór świadectwa.

Nie chce wychodzić z domu i być wśród ludzi. Czasami spotyka się tylko ze swoim kolegą Kacprem.

Serce boli, gdy patrzymy na zdrowe dzieci, które cieszą się z wakacji, a Szymonek musi jechać do szpitala. Jego wakacje będą takie sobie, ale cieszymy się, że jest i dostał świadectwo.

Ostatnio pytał się mnie, ile to jeszcze wszystko będzie trwało i kiedy wróci mu zdrowie? Nie skarży się, ale widać, że chciałby wrócić do normalnego życia i normalnie wyglądać, a nie tak, że ludzie patrzą się dziwnie na niego na ulicy i nie wiedzą jak się przy nim zachować.

W niedzielę mieliśmy już wyruszyć do Warszawy, ale bardzo spadł mu poziom płytek we krwi. Pani onkolog, która go prowadzi powiedziała, że nie nadaje się do leczenia i kazała zrobić ponownie badania krwi w poniedziałek.

Modlimy się o to, aby podniósł mu się poziom płytek. Gdy tak się stanie, natychmiast ruszamy na kolejną chemię do Warszawy.

Minęły trzy miesiące. Pokonaliśmy połowę drogi tej niechcianej przez nas podróży. Wierzymy, że pod koniec września zakończy się jego leczenie.

2 odpowiedzi do “Piątek, 29.06.12, godz. 22:14”

  1. A czy jest jakaś metoda na podniesienie poziomu płytek (poza przetoczeniem)? Wiem, że jest na hemoglobinę, hematokryt, ale na płytki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *