O nas

Nazywam się Andrzej Mytych. Jestem ojcem Szymona, u którego w marcu 2012 roku uaktywnił się nowotwór złośliwy mózgu, IV stopnia złośliwości – guz szyszynki o nazwie germinoma.

Na początku kwietnia trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Szymon był wtedy o krok od śmierci ze względu na bardzo zaawansowane wodogłowie. Najpierw mój syn trafił na oddział neurochirurgii, na którym miał zrobiony zabieg odbarczenia, wstawiono mu też na stałe do głowy zastawkę. Tydzień później miał operację – otwierano mu głowę i część guza została usunięta (poszerzona biopsja).

Z neurochirurgii zostaliśmy natychmiast skierowani na siódme piętro na onkologię, na której moje dziecko było leczone onkologicznie.

Szymon jest pod opieką Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Miał cztery kursy chemii i pięciotygodniowe naświetlanie.

W tej chwili Szymon wraca do pełni sił i zdrowia.

Ten blog jest dziennikiem naszej „onkologicznej” podróży, tworzonym dla naszej rodziny i przyjaciół, zainteresowanych losami mojego dziecka.

Uwaga

Uprzejmie informuję, że ten blog wyraża tylko i wyłącznie prywatne opinie – moje, moich przyjaciół i komentujących. Wpisy są elementami dziennika, opisującymi moje subiektywne postrzeganie choroby nowotworowej mojego syna.

Wszystkie wpisy i komentarze zamieszczone na tym blogu należy traktować tylko i wyłącznie jako prywatne opinie.

Nie należy tego bloga/dziennika postrzegać jako źródła fachowej informacji na temat choroby nowotworowej, ani jej leczenia.