Dwie wiadomości – dobra i mniej dobra

Szymon_Warszawa_17_majMoja żona była dzisiaj na kwartalnej kontrolnej wizycie z Szymkiem na onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Szymonowi robiono prześwietlenie głowy na tomografie.

Są dwie wiadomości: dobra i mniej dobra.

Dobra jest taka – guz nie odrasta – Szymon nie ma nowotworu.

Mniej dobra – zastawka, którą Szymkowi wszczepili przepuszcza wodę. Na razie wody nie jest dużo, ale definitywnie przecieka. Dorocie kazali pozostać z Szymonem w Warszawie. Jutro na komisji sprawa naszego syna zostanie przedstawiona zespołowi neurochirurgów.

Stres, stres, stres.

To czekanie może człowieka psychicznie wykończyć.

Na szczęście dobra nowina jest taka, że guz nie odrasta.

Jak będziemy coś więcej wiedzieć, to napiszemy.

10 odpowiedzi do “Dwie wiadomości – dobra i mniej dobra”

    1. Żadne słowo nie odda tego, co czuję.Co można powiedzieć? Modlę się i wierzę, że to się dobrze skończy. Wszak Bóg jest z Wami. Któż więc przeciwko Wam? Kochamy Was bardzo. Jesteście wspaniałą rodziną. Wita

  1. Niech Bóg obdarzy was pokojem, który przewyższa wszelkie poznanie i niech dokona cudu całkowitego uzdrowienia Szymona.
    Niech postawi swą straż wokół waszych serc i umysłów, aby żadne pociski złego was nie dosięgły.
    Niech Wszechmogący Bóg wzmocni waszego ducha, pomnoży wiarę i da zwycięsko przejść przez dolinę cienia.
    Jesteśmy z Wami, modlimy się o Was i wierzymy, że ten, który zwyciężył śmierć i jest dawcą życia – Jezus Chrystus jest z wami na każdym kroku i ma o was staranie.

  2. Szymku życzę Ci dużo zdrówka, bądż silnym i radosnym dzieckiem które powoli zapomina o tych strasznych przeżyciach jakich doświadczyłeś. Teraz będzie już tylko dobrze. Trzymajcie się wszyscy. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *