Dobre wiadomości

Jak zauważyliście, ostatnio rzadko publikujemy z mężem wpisy na tym blogu. Jest to spowodowane tym, że z Szymonem nie dzieje się nic złego.

Ostatnio bardzo się stresowaliśmy, bo nadszedł moment kolejnej kontroli w Warszawie. W dniach 28-29 listopada byliśmy w Warszawie na konsultacjach w Centrum Zdrowia Dziecka. Szymon tak się denerwował, że bardzo źle spał w hotelu. Ciągle boi się kłucia i wenflonów, ale jakoś dzielnie przeszedł przez zabiegowy.

Zrobiono mu tomografię głowy. Byliśmy na wizycie u dwóch onkologów. Miałam całą listę pytań. To niesamowite, jakiej opieki wymaga takie dziecko.

Na szczęście okazało się, że z Szymkiem wszystko jest dobrze. Odetchnęliśmy z ulgą. Ani śladu nowotworu, a na dodatek układ komorowy został wydrenowany, czyli nie ma już tej wody, którą wcześniej przepuściła zastawka.

Woda została usunięta, a zastawka pracuje prawidłowo. Cieszymy się, ponieważ do tej pory musieliśmy co trzy miesiące robić tomografię mózgu w Legnicy, a teraz następną będziemy robić dopiero w Warszawie w maju następnego roku.

Dzięki Bogu.

9 odpowiedzi do “Dobre wiadomości”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *